حوله
دوشنبه , اردیبهشت ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / حوله / خرید عمده حوله دستی
Hand-towels

خرید عمده حوله دستی

خرید عمده حوله دستی در بسیاری از عمده فروشی ها و تولیدی های عمده حوله امکان پذیر می باشد. یکی از فعالان این عرصه، حوله مشاهیر می باشد که با سابقه طولانی فعالیت در مشارکت تولید و فروش عمده انواع حوله نامی درخشان از خود بجای گذاشته است.

حوله های دستی مشاهیر در ابعاد گوناگون برای مصارف مختلفی تهیه و فقط به صورت عمده به فروش می رسند. ضمنا سفارشات خاص حوله دستی عمده تبلیغاتی با چاپ لوگو نیز امکان پذیر می باشد.

جهت ثبت سفارش و مشاوره خرید می توانید همین الان با مدیریت فروش مشاهیر تماس حاصل فرمایید.

حوله های دستی تنوع بالایی دارند. یکی از انواع حوله ، حوله دستی تبلیغاتی می باشد که جهت تبلیغ برندهای مختلف روی حوله استفاده می شود. امروزه یکی از راه های تبلیغات استفاده از حوله های تبلیغاتی می باشد که در جاهای مختلفی قابل استفاده است. از جمله:

  • شرکت ها
  • هتل ها
  • مجموعه های ورزشی
  • ادارات
  • باشگاه ها و استخرها
  • تولیدی های گوناگون و….

جهت خرید عمده حوله دستی تبلیغاتی و ثبت سفارش همین الان می توانید با مدیریت فروش مشاهیر تماس حاصل فرمایید.

خرید عمده حوله دستی

همانطور که در بالا اشاره شد ، حوله های دستی تنوع بالایی از جهت ابعاد و کیفیت و رنگ و…. دارند. مثلا از لحاظ ابعاد به حوله های دستی ۳۰*۶۰ ، ۳۵*۷۰ ، ۴۰*۸۰ ، حوله حمامی و استخری و….. تقسیم می شوند.

حوله مشاهیر انواع حوله را برای فروش عمده تهیه کرده و همچنین سفارش های خاص را نیز بنابر ثبت سفارش مشتریان انجام می دهد. جهت اطلاع از قیمت های روز و ثبت سفارش خرید عمده همین الان با مدیریت فروش حوله مشاهیر تماس حاصل فرمایید.

حوله های دستی با توجه به کیفیت و ابعاد و تیراژ خرید قیمت گذاری می شوند. همچنین با توجه به نوسانات بازار و تغییر قیمت ها در این چند ساله نمی توان قیمت ثابتی برای حوله تعیین نمود ولی این امکان برای مشتریان حوله مشاهیر فراهم است که با ارتباط با مدیریت فروش از لیست قیمت محصول مورد تقاضا اطلاع پیدا کنند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۳۲۸۶۲۵۶۷
ایتا: MASHAHIRTOWEL@
پست الکترونیکی: mashahir.towel@gmail.com
تلفن ثابت: ۰۳۱۳۳۶۳۵۲۳۴

مطلب پیشنهادی

حوله حمامی عمده

حوله حمامی عمده را از کجا بخریم؟

حوله حمامی عمده مورد نیاز بسیاری از خرده فروشان و حتی عمده فروشان می باشد. حوله های حمامی با توجه به نیاز و سلیقه های مخاطبان در ابعاد و طرح های گوناگونی تهیه می گردند. جهت تهیه حوله حمامی عمده همین الان با مدیریت فروش حوله مشاهیر تماس بگیرید.